12 жовтня 2020, 16:10

АПВУ: Початкова підготовка майбутніх "приватників" має відноситись до компетенції Асоціації

АПВУ

12 жовтня відбулось чергове засідання Робочої групи щодо реформування системи виконання судових рішень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Внесено зміни до переліку затверджених проектів, що реалізуються за рахунок ДФРР".

Зазначається, що на засіданні народні депутати, представники Міністерства юстиції України, АПВУ та проєкту ЄС в Україні "Pravo-Juctise" перейшли до предметної дискусії щодо основних 10 питань до законопроєкту №3609 (законодавча ініціатива регулятора) та європейського пакету законопроєктів №№3726-3729 (подані народними депутатами Тарасом Тарасенком та Сергієм Демченком, підготовленні із залученням представників АПВУ).

"На сьогоднішньому засіданні Робочої групи ми обговорили законодавчі пропозиції щодо доступу до професії приватного виконавця. Позиція АПВУ наступна – має бути автоматизоване анонімне тестування кандидатів в приватні виконавці, а початкова підготовка майбутніх «приватників» має відноситись до компетенції Асоціації, - сказав заступник голови АПВУ Олександр Сивокозов. – Представники Міністерства, навпаки, наполягали на тому, щоб мінімізувати роль АПВУ при підготовці кадрів, дозволити особі самостійно обирати де краще їй стажуватись, в органі ДВС чи у приватного виконавця".

За результатами дискусії домовились, що керівник Робочої групи, народний депутат Валерій Божик систематизує аргументи сторін і вони стануть основою для написання альтернативної законодавчої норми.

Нагадаємо, Венеціанська комісія прийняла рішення по судовому закону.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати