11 червня 2021, 16:38

АПВУ: Довіра до приватних виконавців зросла на 25%

Результати опитування USAID

АПВУ

Довіра до приватних виконавців серед правників щороку зростає. Про це свідчать результати Всеукраїнського опитування правників (адвокатів та прокурорів), яке було проведено компанією Info Sapiens у період з 24 лютого по 31 березня 2021 року на замовлення USAID.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Андрій Гайченко: "Сучасна виконавча служба — це максимальний вихід у цифру"

Як зазначають в АПВУ, 31% правників висловили своє задоволення роботою приватних виконавців, роботою ДВС задоволені лише 9% правників. З моменту проведення попереднього опитування довіра правників до ДВС просіла на понад 3%, а довіра до приватних виконавців зросла на 25%.

«Приємно дізнаватися, що довіра до приватних виконавців зростає. Але мені особисто хотілося б у найближчій перспективі «приватники» своїм професіоналізмом могли подвоїти цей показник. Будемо працювати над цим. А від держави очікуємо на затвердження нових сучасних проєвропейських правил у сфері примусового виконання рішень, які вплинуть і на рівень та швидкість виконання рішень, і повернуть довіру до судової та виконавчої систем країни», - заявив Голова АПВУ Віталій Чепурний.

Всеукраїнське опитування правників (адвокатів та прокурорів) було проведено компанією Info Sapiens у період з 24 лютого по 31 березня 2021 року. До дослідження були включені всі регіони України за виключенням Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а у Донецькій та Луганській області опитування проводилося тільки на територіях, що контролюються Україною. В опитуванні прийняли участь 637 правників (професійних юристів), з них 63 прокурори та 574 юристи.

Більш детально за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати