09 квітня 2024, 10:45

АПУ запрошує на XІІI Конференцію корпоративних юристів (юрисконсультів)

АПУ


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Асоціація правників України запрошує на XІІI Конференцію корпоративних юристів (юрисконсультів), яка відбудеться 18 квітня 2024 року в Києві.

Дата й час проведення: 18 квітня, 10:00-17:00 (початок реєстрації — 09:30).

Місце проведення: Hyatt Regency Hotel, вул. Алли Тарасової, 5, м. Київ / онлайн (Zoom).

Реєстрація: за посиланням. Участь вважається підтвердженою після сплати реєстраційного внеску.

На учасників заходу чекатиме жива дискусія, котра надасть імпульс вашому професійному розвитку та вдосконаленню ваших навичок у сфері корпоративного права. Учасники обговорять актуальні та проблемні питання сьогодення, що дасть змогу поглибити свої знання та обмінятися досвідом.

У фокусі цьогорічної конференції:

  • Сесія 1. Взаємодія з державними органами в нових умовах: як бізнесу працювати з державою.

  • Сесія 2. Дискусійна панель. Внутрішня кухня інхаузів. Нагальні питання професійного розвитку юриста в сучасних реаліях.

  • Інтерв'ю з представником Антимонопольного комітету України.

  • Сесія 3. Hot topic: відшкодування збитків, завданих бізнесу війною; виконання зобов'язань перед контрагентами, пов’язаними з державою-агресором або підсанкційними особами; мобілізація та економічне бронювання; активи на окупованих територіях тощо.

Серед спікерів і модераторів конференції будуть представники юридичних департаментів українських компаній, адвокати, представники Офісу Генпрокурора, Мін’юсту, Ради бізнес-омбудсмена, БЕБ, АМКУ, ДП «Прозорро».

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ЗАХІД

Координаторка заходу: Тетяна Фодор, +38 098 764 21 53 (WhatsApp, Telegram, Viber), forum@uba.ua.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати