26 травня 2015, 17:47

АПУ провела у Рівному круглий стіл, присвячений майбутньому адвокатури

Асоціація правників України

Асоціація правників України спільно з Радою адвокатів Рівненської області провели перший спільний круглий стіл під назвою «Лідерство та розвиток: якою ми бачимо майбутнє адвокатури України», повідомили «Юридичній газеті» в АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Цей круглий стіл став першим заходом Асоціації у м. Рівне, однак ми переконані, що  він покладе початок плідній співпраці з Радою адвокатів, а також надасть поштовх до розвитку Відділення АПУ у Рівненській області, адже регіональний розвиток та розширення є одними з наших найперших пріоритетів» - прокоментував Президент АПУ Денис Бугай, який напередодні був переобраний очільником Асоціації.

Одним з найяскравіших вражень заходу стала урочиста церемонія складання присяги: адвокати публічно зачитували присягу перед колегами, покладаючи на себе публічне зобов’язання дотримуватись високих стандартів професії.  «Це наша звична практика. Ми відповідально ставимося до цієї церемонії, а наші адвокати приймають присягу публічно. А ще у нас стабільно двічі на місяць проходять семінари з підвищення кваліфікації. Визначаємо теми, запрошуємо фахівців», - прокоментував голова Ради адвокатів Рівненської області Павло Луцюк.  

Власне, під час робочої частини заходу він поділився з адвокатами практичним порадами щодо деталей та особливостей залучення експертів на різних стадіях кримінального провадження.

Як і раніше, Президент АПУ Денис Бугай представив ключові пропозиції щодо змін Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та їх вплив на здійснення адвокатської діяльності та закликав колег брати активнішу участь у правничому житті країни.

У свою чергу, Володимир Дерев`янчук, адвокат, радник LCF  представив своє бачення ролі ВККС у просуванні реформ в Україні, зміцнення спільних з Європейським Союзом цінностей та поваги до прав людини. Врешті, шквал запитань викликала доповідь Ігоря Фоміна, відомого адвоката, керуючого партнера АО «Українська правнича група» щодо застосування на практиці норм КПК України та необхідних змін з точки зору адвоката.

З переліком регіональних відділень АПУ та їх очільниками можна ознайомитися на сайті АПУ за посиланням

UBA_8147

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати