03 липня 2015, 16:01

Антикорупційний комітет ВР підтримав зміни до закону «Про запобігання корупції»

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань запобігання і протидії корупції рекомендує парламенту прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про внесення зміни до статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" (щодо обсягу декларованої інформації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), повідомляє  Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як повідомили Інформаційному управлінню в секретаріаті Комітету, законопроект (№2879) розроблено з метою розкриття інформації про кошти та інші активи високопосадовців, а також членів їх сімей, як в Україні, так і за її межами, бенефіціарними власниками та контролерами яких вони є.

Комітет також розглянув проект закону про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів" щодо терміну подачі відомостей про кінцевого вигодо одержувача (реєстр. № 2892), визнав його таким, що не відповідає вимогам антикорупційного законодавства, та ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України його відхилити.

Комітетом визнано такими, що відповідають вимогам антикорупційного законодавства, 118 законопроектів; 4 проекти закони - такими, що містять корупційні ризики.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати