23 січня 2024, 14:44

Андрій Костін розповів про арешти активів, повʼязаних із рф

Пресслужба Офісу Генпрокурора

З початку повномасштабного вторгнення за процесуального керівництва прокурорів розслідується 180 кримінальних проваджень, предметом яких є активи, які прямо чи опосередковано належать громадянам рф. Про це під час брифінгу розповів генпрокурор України Андрій Костін, повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До АРМА та ФДМУ передано активів російських олігархів на десятки мільярдів гривень".

Так, 66 з них розслідуються органами безпеки, 114 – органами Нацполіції України.

У ході розслідування вказаних проваджень арештовано та передано в управління АРМА корпоративні права 91 українського суб’єкта господарювання, які мають бенефіціарних власників – громадян рф та державні підприємства рф – на суму понад 22 млрд грн. В ході розслідувань Нацполу накладено арешт на російські та білоруські активи на суму майже 6 млрд грн.

Водночас арештовано та передано в АРМА понад 260 об’єктів нерухомості – цілісні майнові комплекси підприємств, заводи, приватні портові комплекси, офісні та житлові приміщення та інше, понад 400 одиниць транспортних засобів та спецтехніки, промислове обладнання та продукцію загальною вартістю понад 1,1 млрд доларів США.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати