31 січня 2022, 16:28

АМКУ зобов’язав повернути до бюджету понад 5 млн грн держдопомоги

Пресслужба АМКУ

АМКУ зобов’язав Управління житлово-комунального господарства Южненської міської ради (Одеська область) припинити надання недопустимої державної допомоги та повернути незаконну державну допомогу, надану міському комунальному підприємству «Южтранс».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховний Суд підтвердив законність рішення АМКУ щодо змови на торгах оголошених ДСА"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

Працівники конкурентного відомства встановили, що надавач спрямовував кошти зокрема на компенсацію витрат з придбання комунальним підприємством «Южтранс» спеціальної техніки для вивезення твердих побутових відходів та техніки, необхідної для поточного утримання доріг м. Южне.

Оскільки придбані для утримання доріг за 2 580 930 грн техніка та комплектуючі (автомобіль з піскорозкидувальним та плужним обладнанням, трактор, щітка комунальна та відвал) будуть використовуватися для надання населенню безкоштовних послуг з благоустрою, ця підтримка не спотворює конкуренцію та не є державною допомогою.

Водночас Комітет зробив висновок, що закупівля за 5 140 000 грн двох сміттєвозів для комунального підприємства «Южтранс» суперечить вимогам Закону України «Про відходи» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», оскільки надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів не було визначено на конкурсних засадах.

З огляду на те, що придбання коштом місцевого бюджету двох сміттєвозів не може вважатися компенсацією обґрунтованих витрат на надання послуг, що становлять загальний економічний інтерес. Комітет зобов’язав припинити цю допомогу та повернути кошти до міського бюджету.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати