16 лютого 2022, 17:04

АМКУ vs Миколаївський морський торговельний порт: суд прийняв рішення

Пресслужба АМКУ

15 лютого 2022 року Господарський суд міста Києва відмовив у задоволенні позову Міністерства інфраструктури України та Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях про визнання недійсним рішення Антимонопольного комітету України щодо порушення ними конкурентного законодавства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Лікування хвороби Гоше: АМКУ надав рекомендації Міністерству охорони здоров’я України"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

У травні 2021 року АМКУ з’ясував, що Мінінфраструктури та регіональне відділення ФДМУ під час продовження договору оренди з ТОВ «НІКМОРСЕРВІС НІКОЛАЄВ» встановили економічно необґрунтовану порівняно з конкурентами орендну плату за нерухоме майно Миколаївського морського торговельного порту. Як наслідок, для ТОВ «НІКМОРСЕРВІС НІКОЛАЄВ» було створено несприятливі умови роботи, порівняно з іншими стивідорами, що працюють у цьому порту.

Комітет вирішив, що такі дії органів влади призвели до обмеження конкуренції та є порушенням пункт 3 статті 50, частини першої статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Відтак рішенням АМКУ Міністерство інфраструктури України та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях були зобов’язані припинити це порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати