22 листопада 2021, 12:11

АМКУ відреагував на перешкоджання роботі стивідорній компанії у порту Чорноморськ

Пресслужба АМКУ

Розпорядженням державного уповноваженого Антимонопольного комітету України від 18.11.2021 розпочато розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції державним підприємством «МТП «Чорноморськ».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Понад 4 млн грн штрафу за неправдиву рекламу. Суд став на бік АМКУ у справі "Ідея Банку"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

До Комітету надійшла заява ТОВ «Автологістика» (займається переміщенням на митну територію України автотехніки та інших транспортних засобів), у якій повідомляється, що ДП «МТП «Чорноморськ» чинить перешкоди у здійсненні стивідорної діяльності. А саме:

  • необґрунтовано підвищує узгоджені сторонами тарифи на послуги зі зберігання автотехніки та транспортних засобів;
  • в односторонньому порядку відмовляється виконувати умови договору;
  • перешкоджає у доступі та вільному переміщенні працівників і транспорту ТОВ «Автологістика» територією Спеціалізованого поромного комплексу.

Такі дії ДП «МТП «Чорноморськ» призвели до усунення ТОВ «Автологістика» з ринку стивідорних послуг у цьому морському порту.

Комітет вважає, що перераховані дії ДП «МТП «Чорноморськ» містять ознаки зловживання монопольним становищем, відтак розпочинає розгляд відповідної справи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати