22 липня 2021, 14:40

АМКУ скасував дозвіл кіпрської компанії на придбання акцій АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»

Пресслужба АМКУ

22 липня 2021 року Антимонопольний комітет України скасував рішення Комітету від 28 січня 2021 року № 51-р про надання дозволу компанії «SMART HOLDING (CYPRUS) LTD» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій акціонерного товариства «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» (м. Харків, Україна, ідентифікаційний код юридичної особи 00131954), що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ надав рекомендації Укрзалізниці скасувати заборону на використання вагонних коліс"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

У ході провадження з перегляду рішення Комітетом встановлено, що заява, за результатами розгляду якої було прийнято рішення від 28 січня 2021 року № 51-р, та додані до неї документи підписані лише уповноваженим представником компанії «Lovitia Investments Ltd» (нова назва компанії «SMART HOLDING (CYPRUS) LTD»).

При цьому, в доданих матеріалах відсутні письмові документи, що підтверджують призначення та уповноваження представника компанії «Lovitia Investments Ltd» на представництво інтересів АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» та подання ним інформації, передбаченої вимогами Положення про концентрацію, стосовно АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО». Отже, вся інформація, подана в заяві стосовно АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» не може вважатися достовірною інформацією.

Оскільки, рішення від 28 січня 2021 року № 51-р прийнято на підставі аналізу, в тому числі, інформації щодо АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО», воно прийняте на підставі недостовірної інформації.

Встановлення факту прийняття Комітетом рішення від 28 січня 2021 року № 51-р на підставі недостовірної інформації стосовно уповноважених представників учасника концентрації та відомостей про нього, що призвело до прийняття необґрунтованого рішення, стало підставою для його скасування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати