09 грудня 2021, 14:57

АМКУ погодив приєднання «Електроважмаш» до «Турбоатому»

Пресслужба АМКУ

9 грудня 2021 року, на засіданні Антимонопольний комітет України погодив приєднання акціонерного товариства «Завод «Електроважмаш»  до акціонерного товариства «Українські енергетичні машини» (АТ «Турбоатом»).  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Апеляційний суд визнав законним рішення АМКУ щодо фармгрупи Ново Нордіск"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

26 серпня 2021 року вказану реорганізацію було погоджено розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1005-р. А Фонд державного майна України прийняв рішення про припинення АТ «Завод «Електроважмаш» шляхом приєднання до АТ «Українські енергетичні машини». Відповідно АТ «Українські енергетичні машини» є правонаступником всіх прав та обов’язків АТ «Завод «Електроважмаш».

Продукція цих двох підприємств не входить до групи взаємозамінних товарів, при цьому вони є найбільшими та єдиними постачальниками основного обладнання турбогенераторів для ТЕС та АЕС.

Комітет встановив, що горизонтальне перетинання діяльності учасників концентрації на ринках в Україні відсутнє. Оскільки заявлена концентрація не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних  ринках, Антимонопольний комітет надав відповідний дозвіл.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати