21 листопада 2023, 17:13

АМКУ оштрафував ТОВ «ДКП «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА» за неправомірне використання оформлення упаковки

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ «ДКП «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА» за неправомірне використання оформлення упаковки лікарського засобу «КОРВАЛАЗИД», схожого на оформлення упаковки лікарського засобу «КОРВАЛОЛ®», яке АТ «ФАРМАК» раніше почало використовувати в господарській діяльності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «1 млн грн – середні щоденні втрати компаній ЕВА через страйк на польському кордоні» 

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

амку оштрафував тов «дкп «фармацевтична фабрика» за неправомірне використання оформлення упаковки

Комітет розпочав справу за заявою  АТ «ФАРМАК», яке поскаржилося на дії конкурента. Заявник стверджував, що ТОВ «ДКП «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА» використовувало оформлення упаковки лікарського засобу «КОРВАЛАЗИД», схоже до ступеня змішування із оформленням упаковки лікарського засобу «КОРВАЛОЛ®». 

При цьому, дозволу АТ «ФАРМАК» на використання схожого оформлення упаковки лікарського засобу «КОРВАЛОЛ®» не надавало.

Як встановив АМКУ, такі дії можуть призвести до змішування діяльності обох компаній та надавати ТОВ «ДКП «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА» неправомірні переваги у конкуренції внаслідок використання чужої ділової репутації.

Зважаючи на сукупність отриманих доказів, АМКУ ухвалив рішення визнати дії ТОВ ДКП «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА» порушенням статті 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» та накласти на відповідача штраф у розмірі 485 387 грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати