20 листопада 2020, 17:13

АМКУ наклав півмільйона гривень штрафу за невипадкову схожість упаковки із конкурентом

Прес-служба АМКУ

Більше 493 тисяч гривень штрафу в ході сьогоднішнього засідання Комітету накладено на ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» за використання для своєї продукції оформлення упаковки, схожої на ту, яку використовують їхні конкуренти з ТОВ «Стронгдрінк». Такі дії були визнані порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Світловодськпобут" має припинити нараховувати плату споживачам, які не отримують його послуг – АМКУ"

Про це повідомляє прес-служба АМКУ,

До Антимонопольного комітету України звернувся виробник горілчаної продукції  «Хлібна сльоза» щодо порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції в діях ТОВ «АКБ Дніпро», які під час виробництва та реалізації  своєї горілчаної продукції «Петриківська» використовували схоже оформлення упаковки.

У рамках дослідження було підтверджено, що ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» використало оформлення упаковки  вже популярної на ринку горілчаної продукції, не маючи для цього відповідних підстав. Схожість оформлення упаковки підтвердило і опитування споживачів.

Виходячи із наявних фактів Комітет визнав, що ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» без дозволу ТОВ «Стронгдрінк» використало оформлення упаковки, що в сукупності включає в себе пляшку, пробку, емблему, етикетку, контретикетку, і яке є схожим на оформлення упаковки алкогольної продукції «Хлібна Сльоза».

Окрім штрафу, АМКУ зобов’язав ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» припинити використання без дозволу ТОВ «Стронгдрінк» схожого оформлення упаковки.

Нагадаємо, АМКУ застерігає фармацевтичні компанії не вводити в оману споживачів у рекламі ліків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати