Антимонопольний комітет України 25 січня 2024 року надав КП "ГІОЦ" рекомендації, метою яких є здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомили в АМКУ.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Критерії оцінки допустимості державної допомоги для спортивної інфраструктури: АМКУ схвалив проєкт постанови Уряду".
"На сьогодні в застосунку можна сплатити передбачені законодавством платежі, у випадку тимчасового затримання транспортного засобу, лише через одного надавача платіжних послуг (ТОВ "Універсальні платіжні рішення") – платіжну систему IPAY. Потенційно надавати послуги прийому платежів від платників і подальшого переказу коштів через застосунок "Київ Цифровий", у випадку тимчасово затриманого транспортного засобу, можуть надавачі платіжних послуг, включені до Реєстру платіжної інфраструктури", – йдеться в повідомленні.
В АМКУ вказали, що за наявності конкуренції на ринку послуг з прийому платежів від платників і подальшого переказу коштів через застосунок "Київ Цифровий", у випадку тимчасового затримання транспортного засобу, платники мали б змогу скористатися аналогічною послугою, яку можна було б отримувати від іншого надавача платіжних послуг, за прийнятними для них умовами, зокрема нижчою ціною.
АМКУ рекомендував КП "ГІОЦ" вжити заходів для залучення надавачів платіжних послуг до "Платформи цифрових мобільних сервісів "Київ Цифровий" на прозорих, чітких і недискримінаційних умовах з метою прийому платежів від платників і подальшого переказу коштів через систему, складовою частиною якої є застосунок "Київ Цифровий", зокрема у випадку тимчасового затримання транспортного засобу.