04 березня 2020, 10:51

AICPA запускає кар’єрний портал Global Career Hub

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Асоціація міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів (Association of International Certified Professional Accountants, AICPA) запустила інтернет-портал для пошуку роботи, щоб допомогти бухгалтерам працевлаштуватися та розвивати кар’єру.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В аудиторських фірмах незабаром можуть з’явитися нові професії".

Про це зазначають у ПАБУ.

Як зазначається, портал Global Career Hub, створений AICPA, пропонує різноманітні ресурси та послуги для роботодавців і кандидатів, що працюють у фінансовому секторі. Цей сайт є відкритим ресурсом для фінансистів, роботодавців та рекрутерів.

Так наразі на сайті представлено понад 17 500 вакансій (від бухгалтерів до фінансових директорів), наявних у всьому світі. Крім вакансії, на сайті також публікуються резюме, навчальні матеріали з проведення співбесід та консультації з питань розвитку кар’єри.

Тім Мене, віцепрезидент AICPA з питань маркетингу та членства, заявив: «Професія бухгалтера досить швидко змінюється, адже розвиток нових технологій вимагає від фахівців нових навичок та потенціалу. Ми знаємо, що наші члени та експерти зі сфери фінансів загалом шукають нових можливостей, аби розширити свої кар’єрні перспективи. Global Career Hub – це частина партнерського зобов’язання асоціації допомагати нашим членам та фінансистам розвивати свою кар’єру. Цей портал забезпечить їх ресурсами та інструментарієм, що необхідно, аби залишатися конкурентоспроможним на ринку праці. А також надасть широкий вибір вакансій, що відповідають потребам молодих спеціалістів, які тільки розпочинають свою кар’єру, та досвідчених фахівців, які шукають нові можливості».

Нагадаємо, ACCA створила нову раду, яка контролюватиме втілення організацією стратегії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати