29 березня 2016, 12:46

ААУ запрошує долучитись до Аграрного Форуму

Прес-служба Асоціації адвокатів України

форум Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь у Аграрному Форумі ААУ (II Всеукраїнський), який відбудеться 22 квітня 2016 року в «Русь Аккорд Готель», м. Київ, вул. Госпітальна, 4. Час проведення: 9:30-17:30.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як зазначили «Юридичній газеті» в ААУ, метою проведення Форму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення актуальних правових питань сільського господарства, новел в оподаткуванні, формуванні серед учасників форуму уміння захищати та відстоювати свої права та законні інтереси в сфері сільськогосподарських відносин.

Доповідачі та експерти: Біленко Сергій Борисович, експерт у сфері правового регулювання земельних стосунків, помічник-консультант народного депутата України, член Ради асоціації "Земельна Спілка України", Кошиль Андрій Григорович, президент асоціації "Земельна Спілка України", Янкович Віталій Олександрович, старший юрист «ALEXANDROV&PARTNERS», Мартин Андрій Геннадійович, доктор економічних наук, завідуючий кафедрою землевпоряджувального проектування НУБиП України, Спіцина Людмила Вісилівна, Запорізька обласна державна адміністрація), Струць Микола Петрович, АО «IMG Partners», Партнер, адвокат, арбітражний керуючий.

На форумі будуть обговорюватися найактуальніші питання, в тому числі:

Експорт сільськогосподарської та харчової продукції до ЄС в умова Асоціації Україна - ЄС.

 -Система законодавства ЄС щодо захисту прав споживачів та обов’язків виробників та постачальників харчової продукції.

-Перспективи гармонізації: яких змін слід очікувати у законодавстві України?

-Система державних органів щодо захисту прав споживачів: до кого звертатися в умовах постійних змін структури державних органів?

-Продукція, що містить ГМО: захист прав споживачів чи додаткові можливості для виробників. Тонкощі для адвокатів і не тільки.Оренда землі: зміни в законодавстві та проблемні питання.

-Експорт зернових в 2016.   СЕА ПДВ в умовах «залишкового» спецрежиму.

 Готуємось до ринку земель

 -Нестандартні договірні схеми в агробізнесі, плюси та мінуси скасування мораторію для аграріїв, способи формування та збереження земельного банку.

-Як взяти землю у держави (земельні торги, способи позаконкурентного отримання земельних ділянок, оренда невитребуваних паїв).

-Реєстрація прав на землю: проблеми та шляхи вирішення.

-Оформлення документів на майно у с/г: право на врожай, врожайність, право на ВРХ, оцінка землі, майна та стану ґрунту. Оформлення застави на таке майно.

-Захист керівника агропідприємства від кримінальної відповідальності.

Державна реєстрація прав на землю у 2016 р. Проблемні аспекти: електронна реєстрація прав, нові зміни у законодавстві, документи, що підтверджують права, система реєстрації прав.

-Як взяти землю у держави (земельні торги, способи позаконкурентного отримання земельних ділянок, оренда невитребування.

Оподаткування

-Що чекає товаровиробника в умовах «повзучої» податкової реформи. Що вже змінилось і що зміниться в оподаткуванні податком на додану вартість: як вплине скасування спецрежиму на  агросектор.

-Податок на прибуток vs єдиний податок.  Як працювати збитковому, прибутковому і надприбутковому підприємству.  Нюанси податкових різниць.

-Плата за землю та іншу нерухомість в 2016. В який момент власник і орендар стає платником земельного податку. Використання даних земельного кадастру при нарахуванні податку. Орендна плата за землі державної і комунальної власності. Особливості сплати за земельні ділянки, які агропідприємство здає в суборенду.

-Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: бази даних про власників, порядок сплати, законні можливості мінімізації.

-Міжнародне податкове планування для агрохолдингів: Низькоподаткові юрисдикції як інструмент оптимізації. Структурування агрохолдингу з використанням іноземних компаній в низькоподаткових юрисдикціях. План BEPS. Валютні обмеження  Нацбанку: від 160-ї до 863-ї і не тільки.

 Передумови для рейдерського захоплення аграрних підприємств, як їм запобігти.

-Цілі рейдерського захоплення аграрних підприємств – як далеко зайде ворог.

-Найпоширені інструменти які використовує рейдер для захоплення агропідприємств – практичні приклади.

-Актуальні аспекти та механізми захисту від рейдерського захоплення – роль правоохоронних та судових органів.

-Захоплення майна аграрних підприємств та перешкоджання іх роботі при виконання заходів забезпечення позову.

-Кримінальна відповідальність керівника сільськогосподарського підприємства, актуальні аспекти та правові механізми захисту в рамках кримінального провадження.

 Додаткову інформацію щодо заходу Ви можете отримати в Секретаріаті ААУ за тел.: +38(067) 501-56-10 або електронною поштою: agro-forum@uaa.org.ua

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати