25 листопада 2022, 12:43

9 грудня відбудеться ІІІ Форум з міграційного права

АПУ

Асоціація правників України запрошує до участі у ІІІ Форумі з міграційного права, який проходитиме на платформі ZOOM (онлайн) 9 грудня 2022 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АРМА: Арештована лабораторія в Межигір’ї принесла перший дохід державі"

Під час заходу планується дискусія щодо багатьох проблемних питань галузі, зокрема, захисту прав громадян України, які вимушено перебувають за кордоном внаслідок збройної агресії РФ, викликів та способів допомоги для внутрішньо переміщених осіб та проблемних питаннь легалізації іноземців в Україні.

Попередня програма заходу доступна на сайті АПУ.

Відкриватимуть захід:

  • Анна Огренчук, Президентка Асоціації правників України, керуюча партнерка LCF Law Group
  • Ольга Алтуніна, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України
  • Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України (TBC)
  • Сергій Ніжинський, Голова Комітету АПУ з міграційного права, радник віцепрем’єр міністра з міграційних, соціальних та гуманітарних питань

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова – за посиланням. Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна. Організаційний комітет заходу щоденно працює над наповненням програми, щоб в цей нелегкий час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Ви може підтримати АПУ, здійснивши посильний донат.

Підтримати АПУ

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати