08 червня 2021, 8:34

9 червня 2021 року – кінцевий термін для подання заяви на списання штрафної санкції та пені

Головне управління ДПС у м. Києві

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що  9 червня 2021 року є кінцевим терміном для подання заяви на списання штрафної санкції та пені. Заява подається платниками до контролюючого органу за місцем обліку податкового боргу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни щодо адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб"

Щоб скористатись правом на списання штрафної санкції і пені платники податків самостійно сплачують податковий борг, що виник станом на 1 листопада 2020 року за основним платежем. Такий борг необхідно сплатити грошовими коштами протягом 6 місяців з дня набрання чинності Законом (з 10 грудня 2020 року по 9 червня 2021 року включно). Крім цього, платник податків забезпечує своєчасну і у повному обсязі сплату поточних податкових зобов’язань.

Зазначені вимоги передбачені Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072.

З примірним зразком заяви можна ознайомитись за посиланням.

Звертаємо увагу, що підприємства державної та комунальної власності, які мають податковий борг, що виник станом на 1 листопада 2020 року також мають можливість скористатись правом на списання штрафної санкції та пені.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати