24 червня 2024, 19:04

18 вересня 2024 року відбудеться XХ черговий з’їзд суддів України: деталі

Пресслужба ВРП

Відповідно до повідомлення Ради суддів України, яке надійшло до Вищої ради правосуддя 24 червня 2024 року відповідно до вимог ст. 9 закону "Про Вищу раду правосуддя", рішенням Ради суддів України від 21 червня 2024 року № 16 визначено дату проведення XX чергового з’їзду суддів України. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "24 червня ВС опублікував черговий огляд справ, переданих на розгляд судових палат".

Дата проведення з’їзду – 18 вересня 2024 року (резервний день – 19 вересня 2024 року).

Так, до порядку денного XX чергового з’їзду суддів України включено питання про обрання двох членів Вищої ради правосуддя. Про місце проведення буде повідомлено делегатам зїзду не пізніше, ніж за два тижні до дати його проведення.

"Частинами четвертою та пятою статті 9 Закону визначено, що секретаріат Вищої ради правосуддя приймає та реєструє документи кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя у хронологічному порядку надходження заяв та не пізніше наступного робочого дня оприлюднює на офіційному вебсайті Вищої ради правосудця інформацію про кандидата на посаду члена Вищої ради правосуддя разом із копіями поданих документів, крім документів, визначених пунктами 4, 8, 9 частини першої статті 8 цього Закону.

Прийом документів кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя завершується о 24 годині останнього дня строку, передбаченого частиною третьою цієї статті, якщо документи подаються в електронній формі або в час закінчення робочого часу секретаріату Вищої ради правосуддя останнього дня, передбаченого частиною третьою цієї статті"– йдеться в повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати