14 червня 2024, 18:22

14 червня презентували український переклад книги Тома Бінґема «Правовладдя» (The Rule of Law)

14 червня 2024 року відбулася презентація українського видання книги Тома Бінґема «Правовладдя» (The Rule of Law).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


eab7e6bd-7c27-4b39-bbd5-77b4c01d2005

Переклад українською мовою і публікація книги в Україні здійснені за підтримки USAID у межах Програми «Справедливість для всіх». Книга висвітлює широке коло питань щодо ідеї правовладдя. В ній автор наголошує, що правовладдя — це не безплідна правнича доктрина, а основа справедливого суспільства, гарантія відповідальної влади і вагомий внесок до економічного зростання. 

Том Бінґем — видатний британський суддя, який першим за всі часи послідовно обіймав посади Голови цивільної колегії Апеляційного суду Англії та Вельсу, Голови відділення Королівської лави Високого суду правосуддя Англії і Вельсу та Головного лорда-судді Сполученого Королівства. Центр із правовладдя імені Бінґема був створений 2010 року в складі Британського інституту міжнародного й порівняльного права, щоб сприяти розвитку й утвердженню правовладдя.

До участі у заході запрошені судді Конституційного суду України та Верховного Суду, судді інших судів, представники Центру правовладдя Тома Бінґема (Лондон) та Венеційської комісії, члени Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Ради суддів і Дорадчої групи експертів, представники Міністерства юстиції, Офісу Генерального прокурора, Національної школи суддів України, Асоціації правників України, Центру дослідження верховенства права Національного університету «Києво-Могилянська академія», правничих шкіл, міжнародних проєктів та громадських організацій. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати