30 січня 2023, 17:06

ВРП продовжила строк відрядження суддів до двох судів

Пресслужба ВРП

Вища рада правосуддя 30 січня продовжила на один рік строк відрядження одного судді – до Авдіївського міського суду Донецької області та одного судді – до Солом’янського районного суду міста Києва. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суд підтримав позицію про стягнення податкового боргу у розмірі майже 19,9 млн гривень".

Так, Авдіївський міський суд Донецької області відновив роботу з 20 січня 2022 року після ухвалення Радою рішення відрядити суддю Сергія Проніна до Авдіївського суду на Донеччині строком на один рік. Наразі це єдиний суддя, який здійснював правосуддя у вказаному суді.

Тому Вища рада правосуддя вирішила продовжити на один рік строк відрядження судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Сергія Проніна до Авдіївського міського суду Донецької області.

Крім того, ВРП вирішила продовжити строк відрядження судді Краматорського міського суду Донецької області Алесі Митрофанової до Солом’янського районного суду міста Києва строком на один рік.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати