23 вересня 2020, 14:15

ВАКС затвердив угоду про визнання винуватості між колишнім адвокатом та прокурором

Прес-служба ВАКС

У середу, 23 вересня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між колишнім адвокатом та прокурором. Суд визнав ексадвоката винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 369 КК України та призначив йому узгоджене сторонами покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років без конфіскації майна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС є вищим спеціалізованим судом у системі судоустрою України та не є складовою так званої "антикорупційної тріади", - Танасевич"

Про це повідомляє прес-центр Вищого антикорупційного суду

Одночасно, на підставі частини 2 статті 75 КК України ВАКС звільнив обвинуваченого від відбування узгодженого сторонами основного покарання у виді 5 років позбавлення волі з випробовуванням, встановивши йому іспитовий строк на 3 роки.

Ексадвокат був обвинувачений у висловленні пропозиції надати неправомірну вигоду прокуророві у справі про розтрату та привласнення державного майна в особливо великих розмірах службовими особами ряду компаній під час видобутку та реалізації вуглеводнів. Обвинувачений, який представляв інтереси ТОВ Ф.С., ТОВ К.Е.Ю. ТОВ А.Е.А.Ю., схиляв прокурора взяти 40 тис доларів США в обмін на виділення кримінального провадження щодо службових осіб цього підприємства в окреме провадження для його подальшого закриття.

Нагадаємо, 24 вересня у КСУ відбудеться розгляд трьох справ за клопотаннями нардепів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати