01 грудня 2022, 15:41

СБУ викрила високопосадовців із митниці, які блокували вивезення українського зерна до ЄС

Пресслужба СБУ

Служба безпеки України в результаті слідчо-оперативних дій на київській, львівській та чернівецькій митницях заблокувала корупційну схему. Про це повідомила в Telegram пресслужба СБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СБУ знайшла проросійську літературу, мільйони готівки та «сумнівних» громадян рф під час обшуків у приміщеннях УПЦ (МП)".

За інформацією служби, було викрито керівництво вказаних митниць, яке організувало механізм незаконного одержання коштів за оформлення експортно-імпортних операцій.

"За різні суми хабарів вони "гарантували" представникам агрокомпаній безперешкодне митне оформлення оптових партій сільгосппродукції, яку експортували до країн Євросоюзу, зокрема українського зерна. Також учасники злочинного механізму вимагали гроші з підприємців, які ввозили в Україну іноземні товари широкого вжитку для подальшого продажу у торгових мережах нашої держави", зазначається в повідомленні.

У СБУ повідомили, що організатори схеми щодня одержували "прибутки" у сотні тисяч гривень. У разі відмови сплачувати "данину" вони, заявили в службі, створювали штучні перешкоди під час проведення митних процедур і робили бюрократичні "відмови" у провезенні продукції.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру для учасників схеми.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати