31 січня 2023, 15:03

ДП "НАІС" оновило програмне забезпечення ДРРП

Державне підприємство "Національні інформаційні системи"

Державне підприємство "Національні інформаційні системи" 31.01.2023 оновило програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП) в частині виправлення помилки щодо збереження коректного документа типу "Відомості з ДЗК" під час інформаційної взаємодії з Державним земельним кадастром (ДЗК).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оновили ДРРП, АСВП та ДРОРМ: що реалізовано".

Як зазначається, алгоритм дій для отримання коректного документа типу "Відомості з ДЗК" при реєстрації нової заяви не змінився: при реєстрації нової заяви в блоці "Об’єкт речових прав" в поле "Кадастровий номер земельної ділянки" потрібно внести необхідний номер та натиснути кнопку [Отримати відомості з ДЗК], далі документ із коректною інформацією буде автоматично збережено до блоку "Супровідні документи" заяви.

Щоб у вже зареєстрованій заяві, яка містить документ типу "Відомості з ДЗК" із помилковими відомостями, з’явилася коректна інформація про зазначену в заяві земельну ділянку, необхідно виконати операцію редагування заяв: у зареєстрованій заяві натиснути кнопку [Виконати дію], обрати операцію "Редагування" та зазначити причину редагування. У заяві, яка розташована в стані редагування в блоці "Об’єкт речових прав", повторно отримати інформацію по зазначеному кадастровому номеру земельної ділянки.

Після виконання зазначених вище дій раніше підтягнутий та збережений документ типу "Відомості з ДЗК", що містить помилкову інформацію, буде автоматично замінено на документ з коректною інформацією. 

Також поточним оновленням було виправлено помилку, яка виникала під час проведення верифікації РНОКПП та ПІБ фізичної особи шляхом інформаційної взаємодії з Державною податковою службою України.

Крім того, було внесено зміни до блоку "Об’єкт речових прав":

1) поле "Тип ОНМ" було перейменовано в "Об’єкт речових прав";

2) перелік значень, що містились у цьому полі, було розширено. Відтепер на вибір доступні наступні значення:

  • земельна ділянка;
  • закінчений будівництвом об’єкт;
  • об’єкт будівництва;
  • майбутній об’єкт нерухомості.

Так, під час вибору одного зі значень – "закінчений будівництвом об’єкт", "об’єкт будівництва" або "майбутній об’єкт нерухомості"  обов’язковим для заповнення стає поле "Тип об’єкта".

Водночас після будь-яких оновлень системи користувачам необхідно обов’язково здійснювати очищення історії пошуків браузера (кешу).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати