15 жовтня 2021, 17:14

ТОП-7 новин тижня

Спільний авіаційний простір з ЄС, звільнення Євгена Мецгера, нові правила пасажирських перевезень, призначення суддів Верховного Суду та дострокові канікули у школах – зібрали для вас ТОП новин тижня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1. Наглядова рада Укрексімбанку звільнила Євгена Мецгера

Розірвання трудового договору з Євгеном Мецгером не передбачає виплати вихідної допомоги. З 12 жовтня 2021 року номінаційний комітет наглядової ради призначив Єрмакова Сергія Олександровича виконуючим обов’язки Голови Правління Банку.

2. Україна підписала Угоду про Спільний авіаційний простір з ЄС

Документ сприятиме взаємному доступу до ринків авіаперевезень з рівними умовами конкуренції та повагою до однакових правил. Йдеться, зокрема, про безпеку польотів, авіаційну безпеку, організацію повітряного руху, гармонізацію соціальної сфери та захисту довкілля.

3. Президент підписав закон щодо вдосконалення надання електронних публічних послуг

Закон вносить зміни до визначення принципу надання електронної публічної послуги за замовчуванням.

4. Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів документів про вакцинацію або негативного результату тестування.

5. В Україні випустили новий сервіс для перевірки нерухомості

Pro.Monitor.Estate допомагає швидко знайти відповіді на популярні запитання: що саме будується; яке цільове призначення ділянки; чи є дозвіл на будівельні роботи; хто є замовником, підрядником, девелопером та проектувальником; що вони ще будують і яка там історія; хто відповідає за технічних нагляд; скільки судових справ у пов'язаних з будівництвом юросіб; скільки у них боргів тощо.

6. Президент України призначив двох суддів Верховного Суду

Тетяну Чумаченко призначено на посаду судді Касаційного адміністративного суду. На посаду судді Касаційного господарського суду призначено Валерія Картере.

7. МОН рекомендує школам піти на дострокові канікули

Через стрімке зростання нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 по всій Україні (згідно з даними МОЗ) Міністерство освіти і науки рекомендує школам оголосити канікули з 18 жовтня 2021 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати