19 жовтня 2020, 11:26

Проект DobroRun: як допомогти онкохворим дітям з користю для свого здоров'я

Олег Киричук
Олег Киричук PR-координатор ЮФ Asters

З нагоди свого 25-річчя юридична фірма Asters у партнерстві з благодійним фондом "Таблеточки" вже на наступних вихідних (24-25 жовтня) проводить найдушевніший забіг країни DobroRun. Усі внески DobroRun будуть спрямовані на придбання життєво необхідних ліків для українських дітей, які борються з раком. Долучитися до цього благодійного проекту може кожен на dobrorun.tabletochki.org


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Чому саме благодійний забіг?

На Заході традиції проводити благодійні марафони вже багато десятків років. В Україні зростає тренд популярності активного і здорового способу життя, але проведення саме доброчинних забігів поки ще не таке поширене. 2020 рік вніс додаткові корективи – через пандемію і карантин діють обмеження на проведення масових заходів.

Саме тому головною особливістю DobroRun є відсутність єдиного місця проведення – подолати обрану дистанцію можна у будь-якому місці України та світу в зручний час. DobroRun – це максимально інклюзивний проект: дистанцію можна пробігти, пройти або навіть проїхати на велосипеді. На вибір доступні відстані для всіх рівнів підготовки: від 500 м для початківців до 25 км для справжніх профі, які можна подолати самостійно, або з сім’єю, друзями чи колегами.

Головна перевага такого децентралізованого формату – учасники зможуть зберігати безпечну дистанцію на свіжому повітрі. Крім користі для власного здоров'я від пробіжки або прогулянки, додатково усі учасники, які зроблять благодійний внесок, за бажанням після забігу отримають медаль фінішера DobroRun поштою.

Найголовнішою все ж є благодійна мета заходу. Кожна гривня реєстраційного внеску кожного учасника DobroRun буде перерахована на потреби онкохворих дітей – підопічних благодійного фонду "Таблеточки".

Як і чому український бізнес долучається до благодійності

Я працюю в Asters, українській юридичній фірмі, яка керується західними стандартами ведення бізнесу. Я вважаю, що провідна позиція на ринку накладає високі соціальні зобов'язання, а бізнес може вважатися успішним, коли він приносить користь суспільству.

Починаючи з 2015 року юристи Asters надають професійну підтримку благодійному фонду "Таблеточки" в ініціативах покращення законодавства у сфері дитячої онкології, захисту прав пацієнтів та розвитку благодійного сектору, а також безкоштовно забезпечують юридичну підтримку операційної діяльності фонду.

Проект DobroRun – це наша спільна з фондом "Таблеточки" ініціатива, до якої ми залучаємо й інші міжнародні та національні бізнеси, які ведуть діяльність в Україні. DobroRun відкритий до участі всіх компаній проект. На порталі проекту DobroRun для корпоративних команд передбачена окрема форма реєстрації. А 24-25 жовтня на території ВДНГ та в парку "Наталка" у Києві працюватимуть дві фан-зони DobroRun, тож DobroRun є чудовою можливістю корпоративного волонтерства і проведення тімбілдингу для всіх компаній-учасниць.

Згідно з дослідженнями, соціально відповідальні компанії, які пропонують своїм співробітникам волонтерські проекти, мають вищі показники лояльності до бренду роботодавця (особливо серед покоління Z). Тому ми запрошуємо до участі в DobroRun всі бізнеси, які працюють в Україні. Разом ми зможемо допомогти підопічним благодійного фонду "Таблеточки" повернути дитинство!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати