Так склалося, що здавна Україну називають житницею Європи. Тут можна довго сперечатися, наводити протилежні факти, але загалом перспективи розвитку агропромислового комплексу в нас є. І це головний факт.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Можливості України побачили й іноземні інвестори, наплив яких раніше був значно активніший. Однак на сьогодні спостерігається зацікавленість інвестора, який чомусь побоюється йти в Україну. Причин цього є багато.
Так, за словами одного знайомого експерта, в Україну гроші добре «заходять», а от із «виходом» проблема. Це можна назвати проблемою № 1, що стосується не лише сільського господарства, а й інших сегментів українського ринку.
Як особливий недолік АПК варто відмітити слабо розвинену інфраструктуру логістичних центрів. цей фактор, з огляду на специфіку продукції, відіграє чи не найважливішу роль.
Слідом за логістикою можна назвати й торгові проблеми. Зокрема, можна говорити про брак регіональних оптових продовольчих ринків.
З метою вирішення цього питання було розроблено Національний проект «Зелені ринки», який передбачає створення мережі регіональних оптових продовольчих ринків, а також реалізовує стратегію з розбудови об’єктів агрологістики, яка включатиме в себе: вирощування с/г продукції, її зберігання, переробку та доставку споживачам, тобто акцент проекту спрямований на розбудову повного замкненого циклу с/г продукції, від вирощування до споживання.