12 березня 2021, 12:41

10 важливих законопроектів для агробізнесу

Опубліковано в №5 (735)

Підписання Угоди про асоціацію з ЄС передбачає поетапне приведення законодавства України у відповідність до законодавства ЄС, зокрема, і в аграрній сфері. На сьогодні розроблено низку важливих законопроектів у сферах рослинництва, тваринництва, виробництва харчових продуктів, що мають наблизити законодавство України до вимог законодавства ЄС та вимог СОТ, створити прозорі правила ведення бізнесу і здійснення контролю, усунути дублювання повноважень різних органів влади, розширити можливості держави у боротьбі з фальсифікованими харчовими продуктами, ветеринарними препаратами, пестицидами та агрохімікатами. Частина законопроектів розроблені з залученням експертів проєктів міжнародної технічної допомоги ЄС та за участю представників Мінекономіки, Держпродспоживслужби, бізнес-асоціацій. На нашу думку, ключовими для аграрного бізнесу можна вважати наступні 10 проєктів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Здоров'я рослин: законопроекти у сфері рослинництва

1. «Про захист рослин» (реєстр. №4600)

Це комплексний євроінтеграційний законопроект, який має прийти на зміну двом чинним законам — «Про захист рослин» та «Про карантин рослин», а також у певній мірі змінити Закон України «Про пестициди та агрохімікати». Він стосується головним чином виробників зернових, олійних, бобових та інших сільськогосподарських культур, які використовують у своїй діяльності пестициди та агрохімікати, а також імпортерів (дистриб'юторів) рослин та засобів захисту рослин.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати