17 грудня 2013, 14:29

Традиційний напрям практики, який уже тривалий час має пріоритетний характер, – всебічний захист прав інтелектуальної власності клієнтів

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Тетяна Харебава
Тетяна Харебава адвокат Sport Labs Group

Рік, що минає, мав ключове значення для розвитку однієї з провідних практик ЮФ «ЛЕКСФОР» – практики інтелектуальної власності. Чимало заходів, спрямованих на захист прав інтелектуальної власності клієнтів фірми, були успішно реалізовані завдяки докладеним зусиллям і високим професійним здібностям юристів ЮФ «ЛЕКСФОР».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зокрема, з метою захисту прав та інтересів клієнтів було ініційовано не один десяток різноманітних юридичних (цивільних, кримінальних, адміністративних, господарських) проваджень, переважна більшість яких принесла позитивний результат: правопорушення були виявлені та припинені, а порушників притягнуто до передбаченої законом відповідальності. Окрім юрисдикційних способів захисту прав клієнтів команда «ЛЕКСФОР» здійснила кропітку роботу щодо досудового врегулювання спорів з порушниками прав інтелектуальної власності, що сприяло швидшому та ефективнішому забезпеченню прав та інтересів клієнтів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати