16 липня 2019, 11:32

7 правил успішного приватного виконавця

Опубліковано в №30-31 (684-685)

Назар Павлюк
Назар Павлюк приватний виконавець

Вже майже протягом 2-х років працюють приватні виконавці. На ринку послуг приватного виконання діють близько 180 приватних виконавців, більшість з яких це колишні працівники органів державної виконавчої служби. У кожного виконавця є свій підхід до клієнта, тактика виконання, мотивація та особливості, які його відрізняють або, навпаки, роблять подібним до своїх колег. Поділюся з вами думкою, якими мають бути правила роботи успішного приватного виконавця.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1. Індивідуальний підхід до кожного провадження

Практика показала, що немає двох однакових проваджень, у кожній справі є свої особливості. Я переконаний, що роботу приватного виконавця не можна ставити на «потік», оскільки не буде результату. Кожна справа потребує глибокого та різностороннього аналізу, вироблення добре продуманої стратегії виконання. Якщо виконавець надасть перевагу збільшенню кількості своїх проваджень, а не якості виконання, то в результаті програє і він, і клієнт.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати