05 листопада 2013, 11:32

Ризик у договірних зобов’язаннях

Просто про складне

Опубліковано в №45 (387)

Олена Андреєва «RDM group, ЮФ» Магістр права

«У жодній діяльності, яка приносить прибуток, без інтуїції і ризику ніколи не обійтися. По­перше, тому що навіть найправильніше рішення може в будь­який момент стати помилковим, якщо ви зволікатимете з його прийняттям. По­друге, такого поняття, як «абсолютна впевненість», у природі просто не існує»


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Лі Якокка,
американський підприємець, менеджер, президент Ford Motor Company, голова правління корпорації Chrysler

 

Ризик є елементом, який входить до складу багатьох сфер життя людини, у тому числі й до відносин, урегульованих нормами права. Категорія ризику є однією із найбільш дискусійних у науці цивільного права та правозастосуванні. Це пов’язано з тим, що термін «ризик» використовується як у повсякденному спілкуванні, так і в понятійному апараті багатьох галузей знань. Проте якщо будь­якого з нас запитати, яке значення ми вкладаємо в поняття «ризик», оперуючи ним у буденному спілкуванні, це примусить замислитися на деякий час, а потім відповісти, що, найчастіше, під цим поняттям ми розуміємо певну ймовірність (можливість) недосягнення бажаного результату (мети) вступу у відповідні відносини.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати