15 січня 2013, 21:50

Актуальні тренди в податкових спорах 2012 року

Чого очікувати у новому році

Опубліковано в №01-02 (343-344)

Сергій Верланов
Сергій Верланов заступник Міністра фінансів України

Незважаючи на проголошення органами Державної податкової служби України (далі – ДПС) курсу на реформування служби від фіскального органу до сервісної організації, питання наповнення бюджету залишається основною функцією служби. Разом з тим, велика кількість податкових спорів у 2012 році вказує на неоднозначність підходів податкової до проведення перевірок та виявлення порушень податкового законодавства. У зв’язку з цим, часто-густо платники податків змушені звертатися по захист своїх прав до суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Проаналізувавши основні категорії спорів з податковими органами щодо скасування додатково нарахованих податкових зобов’язань, можна дійти висновку про те, що актуальними у 2012 році справами з неоднозначною судовою практикою були, зокрема, справи про донарахування податкових зобов’язань у зв’язку з декларуванням податкового кредиту та валових витрат по взаємовідносинах, що на думку податкових органів, не були спрямовані на реальне настання правових наслідків чи не були пов’язані з господарською діяльністю платника податків, а також справи про правомірність включення від’ємного значення об’єкта оподаткування, сформованого станом на 1 січня 2011 року, до другого кварталу 2011 року та наступних податкових періодів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати