17 грудня 2013, 15:53

Практика сімейного та спадкового права залишається стабільною і прибутковою

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Ганна Вронська
Ганна Вронська суддя Верховного Суду

Практика сімейного та спадкового права набуває дедалі більшої популярності серед великих та середніх юридичних фірм.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Поряд із цим невеликі юридичні фірми активно розвивають її як одну з основних своїх спеціалізацій. Незважаючи на тенденцію загального спаду попиту на юридичні послуги зовнішніх консультантів, на мій погляд, практика сімейного та спадкового права залишається стабільною і прибутковою. Як і в попередні роки, у 2013 році розвиток практики сімейного права характеризується все більшим застосуванням норм сімейного права під час вирішення іпотечних, кредитних або навіть корпоративних спорів.

Положення Сімейного кодексу зазнають подальшого тлумачення в судовій практиці. Так, не можна не згадати про постанову Верховного Суду України (судова палата в цивільних справах) від 2 жовтня 2013 року, у якій було наведене нове тлумачення терміну «спільна сумісна власність подружжя» та визначений правовий статус майна, яке внесено до статутного фонду приватного підприємства.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати