09 липня 2019, 12:38

Справи ДФС-ні

Оскарження рішень контролюючих органів

Опубліковано в №28-29 (682-683)

Сергій Васьковський, адвокат

Ця стаття завершує серію з трьох статей (один, два), в яких освітлювалися загальні питання правового регулювання єдиного внеску в Україні, заходи впливу та стягнення за порушення Закону, особливості Закону №2464 для платників на територіях, де проводилася АТО, судова практика, процедура адміністративного оскарження рішень контролюючих органів, реорганізація ДФС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Склад скарги та процедурні питання

Продовжуючи розпочату в попередній статті тему оскарження рішень контролюючих органів, необхідно зазначити, що у скарзі до вищого органу ДФС мають міститися такі відомості:

  • повне найменування юридичної особи, код за ЄДРПОУ, реєстраційний (обліковий) номер платників єдиного внеску, який надається інвесторам (операторам) за угодою про розподіл продукції, дипломатичним представництвам і консульським установам іноземних держав, прізвище, ім'я, по батькові посадової особи, яка подала скаргу; прізвище, ім'я, по батькові громадянина або фізичної особи-підприємця, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
  • найменування контролюючого органу, який видав вимогу або рішення про нарахування пені та накладення штрафу, що оскаржуються, дата і номер такої вимоги або рішення;
  • суть порушеного питання, прохання чи вимога;
  • інформація про оскарження вимоги або рішення про нарахування пені та накладення штрафу в суді.

Скарга підписується скаржником-фізичною особою або уповноваженою нею особою, а для інших скаржників — керівником або представником, уповноваженим відповідно до законодавства, а також має бути скріплена печаткою скаржника (за наявності).

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати