13 серпня 2019, 11:20

Анулювання реєстрації платника ПДВ: як боротися з негативними наслідками?

Опубліковано в №32 (686)

Статус платника ПДВ передбачає не лише обов'язок сплачувати грошові зобов'язання до бюджету, але й можливість формувати податковий кредит та претендувати на бюджетне відшкодування. Таким чином, відносини у сфері ПДВ є полем для зловживання з боку недобросовісних платників податків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Не тільки в Україні, але в інших державах бюджети недоотримують мільярди євро надходжень внаслідок шахрайства з ПДВ. Тому податкові органи здійснюють суворий контроль за дотриманням законодавства щодо справляння цього податку. Одним з механізмів запобігання зловживанням є анулювання реєстрації платника ПДВ, яке дозволяє зменшити кількість неактивних у своїй діяльності підприємств-платників, а отже, кількість претендентів на бюджетне відшкодування та інші пов'язані зі статусом платника переваги.

Далі у цій статті мова піде про анулювання реєстрації платником ПДВ, а також про те, як діяти у випадку, коли вашу реєстрацію анулювали за ініціативою податкового органу, та як боротися з негативними наслідками такого анулювання.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати