26 лютого 2019, 15:03

Загрози для орендодавця: міфи та реальність

Опубліковано в №9 (663)

Тетяна Романченко
Тетяна Романченко «Evris» старший юрист
Михайло Кострома
Михайло Кострома «Evris» юрист

Договір оренди широко застосовують у господарській діяльності як підприємства, так і фізичні особи‑підприємці. На підставі такого виду договору, суб'єкти господарювання здають або беруть в оренду будівлі, приміщення, автомобілі, обладнання та інше майно. При цьому доволі часто у сторін договору оренди виникають спірні питання, пов'язані з подальшою реалізацією таких договорів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Навіть якщо під час дії договору оренди відносини орендодавця та орендаря складалися дружно, то це не виключає ймовірність виникнення суперечок у майбутньому. Вирішити такі суперечки допоможе правильно складений договір оренди, норми чинного законодавства України та декілька практичних лайфаків від юриста.

Орендні правовідносини регулюються гл. 58 і 59 Цивільного кодексу України, гл. 30 Господарського кодексу України, а також деякими спеціальними законами, що визначають особливості оренди окремих видів майна (наприклад, оренда державного та комунального майна — Закон України «Про оренду державного та комунального майна»).

Отже, у цій статті ми розповімо, які найпоширеніші проблеми можуть чекати на орендодавця та як їх вирішити або взагалі уникнути.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати