17 грудня 2013, 15:29

Україні найближчим часом буде надзвичайно важко втриматися на завойованих з великими труднощами позиціях

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Тімур Бондарєв
Тімур Бондарєв «Arzinger» керуючий партнер, адвокат
Світлана Теуш
Світлана Теуш «Arzinger» К.ю.н., старший юрист
Наталя Клочун
Наталя Клочун «Arzinger» Юрист

Рік, що минає, донедавна відзначався поступом реформ, започаткованих ще в попередні роки, хоча й дещо повільним та не завжди послідовним. Уперше за останні роки поліпшився рейтинг України за критерієм умов ведення бізнесу України, оприлюднений Світовим банком. Певна річ, що після відмови Президента України від підписання Угоди про асоціацію з ЄС та застосування силових методів і санкцій до учасників громадських акцій опору ситуація наразі складається таким чином, що Україні найближчим часом буде надзвичайно важко втриматися на завойованих з великими труднощами позиціях, а про подальше зростання інвестиційної привабливості годі й казати. Адже багато інвестицій надходили до України саме з огляду на послідовне впровадження курсу на євроінтеграцію, проголошеного та неодноразово підтвердженого Президентом та Урядом України. У цьому ж контексті було започатковано й низку прогресивних законодавчих реформ, доля яких наразі не є очевидною.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ми переконані, що відновлення курсу на євроінтеграцію є необхідною, важливою передумовою подальшого демократичного розвитку і стабілізації ситуації в державі, консолідації суспільства, відновлення довіри серед інвесторів, без чого не можна розраховувати на економічне зростання держави та приплив інвестицій. Згадаємо, тим не менш, деякі значущі події в галузі нерухомості й будівництва, якими запам’ятався рік, що минає.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати