Слова «ремонт», «будівництво» у більшості з нас пов'язані з неприємними спогадами. Незаплановані витрати, зірвані строки, невиправдані очікування — виною цьому, як правило, підрядник. А чи розмірковували ви над тим, як можна підрядника мотивувати працювати та дотримуватися погоджених строків? Пропоную розглянути юридичний бік питання та реальні механізми боротьби з недобросовісним підрядником.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Виходячи з практики, на початкових стадіях ремонту замовники ремонтних робіт приділяють недостатньо уваги формулюванню «правил гри», які виражаються в договорі на виконання ремонтних робіт, а даремно. Як банально це не виглядало б, але для того щоб мати можливість у майбутньому вигідно врегулювати спірні ситуації, необхідно завчасно перебачити їх у договорі. Нижче наводиться перелік умов, який ми сформували з огляду на багаторічний досвід врегулювання конфліктів між замовником та підрядником.