04 березня 2014, 13:20

Переваги Великобританії для бізнесу

Огляд нормативно-практичних елементів підприємництва в умовах Туманного Альбіону

Опубліковано в №09-10 (403-404)

Велика Британія в умовах сьогодення є чи не найбажанішим місцем ведення власного бізнесу. Так, тут збираються великі бізнесмени з усього світу, а ведення справ у цій країні свідчить про успішну діяльність.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


З кожним роком у Лондоні відкривається дедалі більше офісів і юридичних компаній, які намагаються бути присутніми в містах, де щільність успішних фірм є досить високою.

Варто зазначити, що в столиці Великобританії розміщується чимало компаній, які мають певні бізнес-інтереси і щодо України, а тому кількість українських юридичних фірм або ж компаній з українськими спеціалістами також щороку збільшується.

Чим же все-таки настільки приваблива Велика Британія? Можливо тим, що в державі створено найсприятливіший клімат для ведення бізнесу, а також тим, що всі компанії Сполученого Королівства перебувають під захистом реально працюючого закону. Без санкції британського суду жодна країна світу не може зазіхати на власність компанії, зареєстрованої тут, незалежно від юрисдикції, де вона працює.

Цілком імовірно, що це прагнення наявності власного представництва пояснюється простотою відкриття компанії у Великобританії – ви не повинні бути резидентом, не вимагається навіть ваша присутність і пред’явлення документів для реєстрації, а час, якого потребує ця процедура, та її вартість є мінімальними.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати