05 листопада 2013, 17:27

Жовтневий Львів на тиждень став центром медичного права

Заходи міжнародного рівня

Опубліковано в №45 (387)

За інформацією
ВГО «Фундація медичного права та біоетики Україн

Днями мальовниче місто гостинно вітало фахівців з медичного права з усіх куточків нашої держави, а також гостей з інших континентів. ВГО «Фундація медичного права та біоетики України» і кафедра медичного права Львівського національного університету імені Данила Галицького мали честь і приємність приймати пасіонаріїв медичного права, які щодня працюють, аби це правове явище впевнено крокувало професійними теренами, а життя і здоров’я людини як найвищі цінності були захищені.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Дискусії розпочалися 23 жовтня 2013 р. на міжнародному круглому столі «Експертна діяльність у сфері охорони здоров’я: національні традиції і міжнародний досвід», в аудиторії правників, судових експертів та патологоанатомів, де лунали палкі обговорення ролі та значення судово­медичної експертизи для медичних справ, проблем становлення альтернативної експертизи в Україні, зазначалися прогалини і недоліки національного законодавства в регламентації окреслених питань, а також розкривалися правореалізаційні та правозастосовні проблеми, пов’язані із судово­психіатричною експертизою. До участі в роботі круглого столу долучилися Міністерство юстиції України та Головне управління юстиції у Львівській області.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати