22 травня 2024, 18:28

Коли і для чого потрібен адвокат з медичних питань?

Адвокат з медичних питань – це фахівець, який допомагає захистити права, як пацієнта, так і лікарні. На жаль, випадків, коли саме права пацієнта порушуються медичними закладами, набагато більше. Важливо, щоб адвокат з медичних питань був досвідчений та грамотний. Зверніться, наприклад, в компанію «Приходько та партнери», щоб бути впевненими в якості юридичних послуг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


445374197_473915771761457_4909144572894665414_n

Які права пацієнтів порушуються найчастіше: випадки, в яких допоможе адвокат з медичних питань

Найчастіше права пацієнтів працівниками медичних закладів порушуються в таких випадках:

  1. Неналежне надання медичної допомоги. Це може включати діагностичні помилки, помилки під час лікування, нехтування доглядом, відмову в наданні допомоги, або надання неякісної допомоги.
  2. Порушення інформованої згоди. Пацієнт має право бути проінформованим про всі аспекти свого лікування, включаючи ризики, переваги та альтернативні варіанти. Згода повинна бути дана вільно та свідомо.
  3. Порушення конфіденційності. Медична інформація пацієнта є конфіденційною і повинна бути захищена від розголошення.
  4. Дискримінація. Пацієнти не повинні дискримінуватися за ознакою раси, статі, релігії, віку, сексуальної орієнтації або будь-якої іншої характеристики.
  5. Фізичне або психологічне насильство. Пацієнти мають право на безпечне та поважне ставлення з боку медичних працівників.

Зверніться до юриста з медичних питань, щоб захистити свої права та отримати компенсацію від медичного закладу, який своїми діями або бездіяльністю завдав шкоди.

Які права медичних працівників можуть порушуватися: допомога адвоката з медичних питань

  1. Погрози та насильство. Медичні працівники можуть стикатися з вербальними та фізичними погрозами, а також з психологічним тиском з боку пацієнтів та їхніх родичів. Це може призвести до емоційних травм та навіть фізичних ушкоджень.
  2. Заподіяння шкоди репутації. Негативні відгуки в Інтернеті, публікації в ЗМІ та шантаж можуть завдати шкоди репутації медичного працівника. Це може негативно вплинути на його кар'єру та можливість надавати медичну допомогу.
  3. Необхідність захисту в суді. Медичні працівники можуть бути відповідачами у позовах про медичну помилку або в кримінальних справах. Якісна юридична допомога необхідна для захисту прав та інтересів.

Як обрати адвоката з медичних справ?

Насамперед це повинен бути досвідчений фахівець, який добре знає законодавство. Він зможе не тільки детально проконсультувати клієнта, враховуючи всі нюанси справи, але й надати повний супровід, включаючи захист інтересів в суді. В компанії «Приходько та партнери» ви можете замовити юридичні послуги медичного адвоката з повною впевненістю в їх якості та надійності. Зв’язатися з експертом ви можете на сайті https://prikhodko.com.ua – офіційній сторінці «Приходько та партнери».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати