03 червня 2024, 10:50

Як оформити ліцензію на медичну практику?

Легалізація медичної практики і надання відповідних медичних послуг передбачає отримання ліцензії. Видачею займається Міністерство охорони здоров'я України, при цьому форма власності об'єкта для отримання ліцензії може бути різною — фізичною чи юридичною особою тієї чи іншої форми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


C:UsersTweakDesktoplicenziya-na-medpraktiku.jpg

Ліцензія потрібна при відкритті приватної або державної клініки, коли у школі, дитячому садку працює лікар чи медсестра, а також у ситуаціях, якщо на підприємстві є медичний пункт чи кабінет лікаря. У деяких випадках ліцензія на медичну практику є проблемою через нерозуміння алгоритмів її отримання. Але можна звернутися за допомогою до компанії «Dextra Law», де досвідчені фахівці нададуть попередні консультації та проведуть роботу відповідно до законодавства.

Перелік документів

Під час оформлення ліцензії необхідно підготувати наступний пакет документів:

  • копію диплома про освіту;

  • ліцензію на лікарську практику за її наявності;

  • інші сертифікати і свідоцтва про підвищення кваліфікації;

  • підтвердження досвіду і стажу роботи;

  • ліцензія і сертифікати обліку працівника в системі охорони здоров'я;

  • довідка про несудимість;

  • заяву на отримання ліцензії;

  • кольорові фотографії документів;

  • квитанції про сплату всіх податків і зборів;

  • інші документи на вимогу.

Залежно від форми власності вимоги до отримання ліцензії можуть злегка відрізнятися.

Додаткові вимоги та правила

Одержувач ліцензії повинен мати приміщення, яке відповідає умовам ведення медичної практики. Воно не повинно належати до житлового фонду, а також має бути у володінні або постійному користуванні одержувача ліцензії.

Необхідно мати медичний персонал з документами для підтвердження їхньої кваліфікації та умінь. За конкретною спеціалізацією лікаря має бути відповідне обладнання і техніка. За місцем надання медичних послуг важливо забезпечити комфортний доступ для маломобільних груп населення.

Отримання ліцензії з Dextra Law

Фахівці попередньо проведуть професійну експертизу і забезпечать індивідуальний підхід. Упродовж всього процесу отримання ліцензії є підтримка з будь-яких питань. Гарантується повне дотримання законодавства з урахуванням чинних правил. Юристи й адвокати за необхідності можуть суттєво прискорити процес оформлення ліцензії.

Забезпечується повна конфіденційність і захист особистої інформації. Дані не передаватимуться третім особам. Після отримання ліцензії гарантується комплексна підтримка з будь-яких питань.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати