17 грудня 2013, 17:02

Фармринок продовжує свою еволюцію, подеколи революційними методами

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Олексій Бежевець
Олексій Бежевець «Правовий Альянс, ЮК» партнер, адвокат

Фарміндустрія залишається однією з небагатьох галузей, у якій кількість грошей не зменшується, а лише зростає. Навіть незважаючи на загальний занепад економіки, що позначається на купівельній спроможності населення, український фармринок показує плюс 15% зростання в грошовому вимірі. Це зумовлює й підвищений інтерес до фарми з боку юридичних компаній. Тож конкуренція у цій галузі зростає, з пропозиціями до фармкомпаній звертається дедалі більша кількість юридичних фірм.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ми спеціалізуємося на фарміндустрії вже не перший рік. Практика планомірно розвивається, започатковуються нові напрямки. Зокрема, у 2013 році активно розвивався пакет послуг для фармацевтичних компаній у сфері інтелектуальної власності, що включає в себе роботу з патентами, торговельними знаками тощо. Слід також відзначити активність у сфері конкурентного права, не в останню чергу завдяки діяльності Антимонопольного комітету України.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати