10 березня 2020, 16:01

Законопроект №2493: ключові новації

Опубліковано в №5 (711)

Наприкінці минулого року у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону №2493 від 25.11.2019 р. «Про акціонерні товариства», яким у новій редакції викладено чинний Закон «Про акціонерні товариства». Окрім того, проект Закону передбачає внесення змін до низки нормативно-правових актів, серед яких Цивільний кодекс України, Господарський кодекс України, закони України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», «Про цінні папери та фондовий ринок» та «Про депозитарну систему України».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У пояснювальній записці зазначено, що законопроект був розроблений з метою забезпечення виконання Україною зобов'язань згідно з Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а запропоновані зміни спрямовані на підвищення рівня корпоративного управління в господарських товариствах відповідно до європейських практик і стандартів, що сприятиме захисту прав інвесторів та розширенню можливостей для залучення капіталу.

Ми спробували перевірити, чи відповідає зміст законопроекту заявленій меті. Пропонуємо вам детальніше розглянути ключові новації, які він містить.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати