23 квітня 2013, 16:17

Про що говорять у Школі адвокації

Уривки з аудиторних бесід

Опубліковано в №17 (359)

В освітньому юридичному середовищі сталася подія. Цього квітня Асоціація адвокатів України представила новий проект – Школу адвокації. До навчання запрошено юристів різного рівня підготовки і практичного досвіду, та й загалом усіх бажаючих, що мають справу з самопрезентацією і прагнуть якісного особистісного розвитку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Навчальний курс охоплює базові положення психологічної науки, акторської майстерності і телериторики, зокрема акценти зроблено на теорії особистості, візуальній аналітиці, стратегії ведення переговорів, методології переконання. Також слухачі дізнаються про маркетингові інструменти в адвокатській діяльності і спробують навчитися управлінню часом. Протягом тримісячного семестру знаннями і досвідом ділитимуться викладачі Школи адвокації – Ігор Покотило, адвокат, психолог, керівник комітету організації адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України, член дисциплінарної палати Київської міської КДКА, виконавчий віце-президент Київського інституту буддизму і сходознавства; Юрій Романенко, доктор соціології, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка; Мар’яна Ангелова, завідувач науково-методичним центром тележурналістики Університету ім. Б. Грінченка; і Марта Логачова, актриса авангардного театру «Чорний квадрат», викладач Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого.

Планується, що після закінчення навчального курсу слухачі здобудуть цілісне уявлення про методи психологічного впливу та навички ефективного спілкування у практичній адвокатській діяльності. Не зазіхаючи на подібні цілі у цій статті, запропонуємо увазі окремі уривки аудиторних дискусій.

 

Що важливо знати адвокатові?

У найзагальнішому вигляді – з ким він, власне, має справу. На це питання щонайшвидше відповісти дає можливість інструментарій візуальної аналітики. До його арсеналу належить декілька рівнів ідентифікації особи, перший серед яких – визначення її родових соціотипологічних характеристик – охоплює ознаки расової, етнічної, соціальної, професійної та гендерної приналежності. Ці загальні характеристики, виявляється, багато про що можуть говорити.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати