15 жовтня 2020, 16:29

Основні питання щодо проведення добору на вакантні посади державної служби у період карантину

Прес-служба Сьомого апеляційного адміністративного суду

Слід розуміти, що у період карантину добір і призначення осіб на вакантні посади державної служби здійснюється у виняткових випадках, пов’язаних з необхідністю виконання завдань і функцій державних органів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Інформація про такий добір, визначення переможця (переможців) або його (їхня)  відсутність здійснюється через Єдиний портал вакансій державної служби.

Особа, яка бажає взяти участь у доборі на вакантну посаду, повинна подати через Єдиний портал вакансій державної служби таку інформацію:

1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття нею посади за відповідною формою;

2) резюме за формою;

3) заяву, у якій особа повинна повідомити, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” та надати згоду на проходження перевірки й оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до Закону України “Про очищення влади”.

Усю інформацію, що надходить від осіб через Єдиний портал вакансій державної служби вивчає служба управління персоналом державного органу не пізніше ніж протягом трьох робочих днів з дня її надходження, а протягом одного робочого дня передає уповноваженій особі. Звертаємо увагу, що інформація, яка не відповідає вимогам, визначеним в оголошенні про добір, зокрема неправильно заповнені заява чи резюме, не розглядається!

З метою проведення добору керівник державної служби або суб’єкт призначення визначає уповноважену особу, яка проводить співбесіду з кожним кандидатом дистанційно в режимі відеоконференції. Служба управління персоналом державного органу узгоджує з претендентами на вакантну посаду канал зв’язку, час і дату початку проведення такої співбесіди. Перед її проходженням особа обов’язково має пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що ідентифікує особу.

Після проведення співбесіди уповноважена особа визначає кандидатури та вносить обґрунтоване подання керівнику державної служби або суб’єкту призначення для  призначення кандидата на вакантну посаду державної служби. З такою особою на період карантину укладають контракт, граничний строк якого становить не більше двох місяців після скасування карантину. Після підписання такого контракту керівник державної служби або суб’єкт призначення видає наказ про призначення особи на вакантну посаду.

По завершенню карантину знову оголошується конкурс на заміщення цієї ж вакантної посади,  і по закінченню усіх його етапів керівник державної служби або суб’єкт призначення визначає переможця конкурсу відповідно до законодавства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати