11 липня 2016, 13:47

HR-бренд: юридична фірма мрії

Опубліковано в №29-30 (527-528)

Сторінка 3 із 3
Анна Трішичева
Анна Трішичева журналіст, спеціально для «Юридичної Газети»

Chernikova Ira Ірина Чернікова, менеджер з персоналу ЮФ Asters:

1. Підхід Asters при відборі персоналу полягає у пошуку й залученні професіоналів найвищого рівня, здатних працювати з максимальною ефективністю та мислити нестандартно. У процесі підбору нових співробітників Asters ми аналізуємо відповідність системи цінностей кандидата з системою цінностей самої фірми.

Процес пошуку кандидатів на відкриті вакансії в Asters позбавлений необ'єктивності, а умови є однаковими для всіх претендентів. Будь-який кандидат, що претендує на ту чи іншу посаду, може надіслати своє резюме на електронну адресу HR-департаменту або заповнити спеціальну аплікаційну форму на нашому сайті asterslaw.com. Якщо резюме відповідає ключовим вимогам вакансії, то фахівець відділу персоналу надсилає кандидату анкету для заповнення, яка передує співбесіді та надає можливість краще зрозуміти уміння й очікування претендента. Наступною стадією працевлаштування в Asters є співбесіда з представником відділу персоналу, виконання завдань на професійну тематику і тестування рівня володіння іноземною мовою. Після цього кандидату надається можливість поспілкуватися з фахівцем обраного кандидатом напрямку діяльності та партнером відповідної практики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Одним з інноваційних методів, які ми використовуємо при відборі персоналу, є так званий recruitment marketing, що полягає в активному посиленні бренду роботодавця Asters за допомогою сучасних онлайн-інструментів (наприклад, соціальні мережі). Такий підхід особливо виправдовує себе у роботі з цільовою аудиторією студентів та випускників вищих навчальних закладів, у яких ще немає досвіду роботи на юридичному ринку.

2. «Ідеальний кандидат» на посаду юриста в Asters повинен володіти інформацією про специфіку ринку юридичних послуг, бути готовими швидко навчатися, а також прагнути досягати конкретних результатів за певний період часу. Враховуючи специфіку роботи фірми, а саме реалізацію міжнародних юридичних проектів, однією з базових вимог до всіх кандидатів є знання англійської мови на високому рівні.

Наші співробітники – це цілеспрямовані й амбітні люди з активною життєвою позицією. Ми ставимо собі за мету, щоб одразу після приєднання до команди Asters нові працівники відчували себе частиною молодого та енергійного колективу. Концепція розвитку персоналу в Asters передбачає для всіх співробітників фірми можливість вдосконалюватися професійно та особистісно, здобувати новий досвід, реалізовувати свій потенціал і робити власний внесок у розвиток фірми.

За понад 20 років свого існування в Asters склалась унікальна корпоративна культура, заснована на західних цінностях, привнесених у фірму її засновниками, які навчалися і працювали в США та Європі. До того ж Asters є однією з найавторитетніших фірм на юридичному ринку України, що регулярно посідає найвищі позиції в міжнародних рейтингах, а нещодавно була названа «Юридичною фірмою десятиліття в Україні». Ці важливі фактори виступають додатковою мотивацією як для наших співробітників, так і для потенційних кандидатів на відкриті вакансії в Asters.

 

Патій Ю.І. - копия Юлія ПАТІЙ,

молодший партнер, керівник департаменту з розвитку АО «AVER LEX»

1. Аналізуючи тренди провідних міжнародних компаній, багато роботодавців використовують нестандартні логічні загадки для відбору одного ідеального кандидата з тисячі. Ми ж більше довіряємо власній інтуїції та моделюванню часом достатньо жорстких ситуацій з реальних кейсів, ніж психологічним тестам. Тим паче, що попередній відбір не менш важливий у подальшій адаптації на робочому місці. Співбесіди у нас в компанії проводяться традиційно в декілька етапів. Останній проходить з керуючим партнером.

Звичайно, пошук талантів (саме так краще назвати сучасний рекрутмент) еволюціонує з кожним роком. Часи паперових резюме і рекомендаційних листів відживають своє, а професійні спільноти й соціальні мережі допомагають налагоджувати позитивні комунікації з кандидатами та наймати кращих з кращих. Для таких ми запровадили термін «свої люди». Це кандидати, які відповідають сімейним та професійним цінностям нашої компанії. «Своїх» ми відчуваємо інтуїтивно. Без теперішніх аверлексівців ми не уявляємо нашої AVER-сім’ї!

2. Сьогодні пошук кандидатів нагадує пошук перлин в мутній юридичній воді. Беручи до уваги високу резонансність кейсів, над якими працює компанія, звичайно, наш кандидат має володіти певним мотиваційним профілем, який сформований на основі цінностей компанії: фанат та професіонал вузької спеціалізації (кримінально-правового напрямку чи судової практики), вік до 40 років, «зубастість», впевненість у собі, схильність до саморозвитку, азарт до амбітних та проривних задач, готовність брати відповідальність за принципом «win-win», прихильність до бренду.

Крім того, наші співробітники активно займаються фітнесом, тренуваннями у тренажерному залі, волейболом, футболом, тенісом, стрільбою, яхтингом та дотримуються здорового харчування. Ми підтримуємо та мотивуємо один одного, компанія сприяє покупці абонементів, тому подібні інтереси у кандидата є великим плюсом для нього. Також ми розуміємо значення професійної літератури, книг для особистого розвитку, тому активно заохочуємо до читання новинок, забезпечуємо ними та навіть впроваджуємо окремі проекти (наприклад, «AVER LEX Читає»).

Ми чітко розуміємо, що однією фінансовою стороною неможливо утримувати довгострокову мотивацію співробітників. Завжди знайдуться той, хто готовий заплатити більше. Саме тому ця унікальна AVER-культура «режиму максимального сприяння» та створення комфортних умов в офісі дозволяє відчувати себе «своїм» серед «своїх» і завжди бути в тонусі. Головне – мати велике бажання та діяти!

Kopii Denys SNДЕНИС КОПІЙ,

 керуючий партнер ТіСіЕм Груп Україна

 Перш за все, ідеальний кандидат має усвідомлювати, що обійнявши посаду юриста в компанії ТіСіЕм Груп Україна, своє справжнє навчання він тільки розпочне. Оскільки, звертаємо увагу, спиратися лише на теоретичні знання юридичної справи (отримані раніше, хай навіть якщо вони й досконалі) - замало!

Успішність юриста у нашій компанії закладається щоденною кропіткою роботою над розвитком навичок ведення перемовин та над удосконаленням своєї професійної компетентності.

Основною серед якостей ідеального кандидата на посаду юриста в нашій компанії є здатність самостійно знаходити й застосовувати нетипові підходи у перемовинах, у виконанні поставлених завдань та у прийнятті рішень. Тобто мова йде про легкість, гнучкість і нестандартність мислення кандидата.

Запорукою успіху у кар’єрі в нашій компанії є конкретні цілі. А тому вміння будь-якого кандидата - не лише на посаду юриста - мотивувати себе, планувати свою діяльність, визначати пріоритетні цілі, зосереджуватися на них, іншими словами, займатися цілепокладанням - є найбільш істотною ознакою свідомого виконання роботи, демонстрацією високого рівня майстерності й гарантією ефективної самореалізації.

Зауважимо, що категоричне сприймання й відповідний аналіз нової інформації, а також уміння кваліфікованого використання її для досягнення необхідної цілі й виконання завдань – є для нас пріоритетами в доборі професіоналів.

Відповідальність – одна з фундаментальних якостей, яка притаманна ефективному та успішному юристу. Кандидат має вміти самостійно приймати рішення стосовно проектів, має чітко, без жодних сумнівів, усвідомлювати факт своєї безпосередньої відповідальності за особисті рішення та вчинки.

Щоб прочитати наступні коментарі - натисніть на зображення:

10 из №29-30(527-528)_1-12-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 из №29-30(527-528)_1-12-8

 


 

Сторінка 3 із 3
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати