08 лютого 2021, 17:39

REACH, CLP та нові засади обігу хімічних речовин: що змінилося?

Опубліковано в №3 (733)

На веб-сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України розміщено для публічного обговорення проєкт Закону України «Про хімічну безпеку» (далі — Законопроект). На веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства розміщено для публічного обговорення проєкти постанов Кабінету міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції» (далі — регламент REACH) та «Про затвердження Технічного регламенту щодо класифікації небезпеки, попереджувального маркування та пакування хімічної продукції» (далі — регламент CLP). Ці проєкти покликані гармонізувати українське законодавство з європейським acquis communautaire та на багато років створять нові засади обігу хімічних речовин в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Оскільки проєкти мають більше тисячі сторінок, зробити їх огляд у рамках однієї статті неможливо, тому цю статтю присвячено законопроекту «Про хімічну безпеку» та регламенту REACH.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати