14 квітня 2020, 12:24

Макростатистичні дані застосування нового Кодексу про банкрутство

Опубліковано в №7 (713)

Орест Цімерман
Орест Цімерман «Integrites, ЮФ» старший юрист

Минулої осені відбулися зміни в національному регулюванні процедури банкрутства. У квітні такі зміни будуть діяти вже пів року. Відстежувати показники застосування нового Кодексу України з процедур банкрутства (далі — Кодексу) можна за різними джерелами та в різні способи: це і статті практикуючих спеціалістів, і відкриті бази даних. Дані в цій статті базуються на дослідженні Єдиного державного реєстру судових рішень, офіційного ресурсу оприлюднення відомостей про справи про банкрутство та майданчиків електронних аукціонів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Пошук у Реєстрі був проведений серед документів, які містили «значення» нового Кодексу або старого Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Для порівняльного аналізу в орієнтовних періодах листопад-березень 2018‑2019/2019‑2020 рр. обрані такі показники: кількість розпочатих справ про банкрутство, кількість розпочатих процедур санації та кількість оголошених аукціонів. Окремо досліджуємо питання частково нових та нових інститутів Кодексу — солідарної відповідальності (в частині нової норми) та використання автоматичного припинення мораторію.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати