14 травня 2019, 11:35

Кодекс з питань банкрутства — done!

Опубліковано в №19 (673)

Оксана Кобрин
Оксана Кобрин партнер АО Moris Group

15.04.2019 р. Президент України Петро Порошенко повідомив про підписання Кодексу України з процедур банкрутства. Кодекс передбачає низку суттєвих змін та новацій: запровадження процедур банкрутства щодо фізичних осіб, обов'язковість продажу майна боржника через електронні торгові майданчики, можливість ініціювання справи про банкрутство без попереднього судового рішення про стягнення боргу, дозволяється спрощений механізм звернення стягнення на заставлене майно, збільшується обсяг прав та можливостей кредиторів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За оцінками експертів, ухвалення Кодексу України з процедур банкрутства надасть Україні можливість суттєво підвищити ефективність процедур банкрутства та піднятися в рейтингу Doing Business на 81 пункт за компонентом (зі 149 на 68 місце) та на 9 позицій в загальному рейтингу. Кодекс набере чинності через 6 місяців після його офіційного опублікування.

Сьогодні ми започаткуємо цикл матеріалів щодо процедур та можливостей банкрутства. Розпочнемо з кредиторів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати